Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  EĞİTİM ÇALIŞMALARIMIZ

  Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi Hizmet Binasında 3. si düzenlenen Mesleki Uyum Semineri gerçekleştirildi.


  Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi  2. Vergi Dava Dairesi Üyesi Sayın Abidin İLDEŞ'in  Mesleki Uyum Seminerleri kapsamında konulu sunumu notlarını indirmek için tıklayınız.

   

  Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi'nde Görev Yapan Tüm Personele "Öfke Kontrol" Semineri düzenlendi.
  Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi hizmet binasında 2. si düzenlenen Mesleki Uyum Semineri gerçekleştirildi.
  İdari Yargıda Usul İşlemleri kitap çalışmalarını tamamlayan Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi Başkanlığı kitap hazırlama komisyonu 7 Şubat 2018 tarihinde düzenlenen yemekli toplantı ile yeni kitap çalışmalarını başlatarak istişarelerde bulundu.
  17.10.2017 ile 20.10.2017 tarihlerinde Gaziantep Bölge İdare Mahkemesinde görevli tüm personelimize Türkçe Dilbigisi ve Resmi Yazışma Kuralları'na ilişkin olarak eğitim seminerleri düzenlenmiştir.
  Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi 2. Vergi Dava Dairesi Başkanı Sayın Mehmet Fatih ERCİYAS'ın Mesleki Uyum Seminerleri kapsamında Vergi Davaları ve Katma Değer Vergisi (KDV) konulu sunumu gerçekleştirilmiştir. Sunum notları ve fotoğraflar sunulmuştur.
  Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi 3. İdari Dava Dairesi Başkanı Sayın Mustafa ARIK'ın Mesleki Uyum Seminerleri kapsamında Tazminat Davaları konulu sunumu gerçekleştirilmiştir. Sunum notları ve fotoğraflar sunulmuştur.
  Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi 2. İdari Dava Dairesi Başkanı Sayın Haci GÖÇER'in Mesleki Uyum Seminerleri kapsamında İmar Uygulamaları ve İmar Para Cezaları konulu sunumu gerçekleştirilmiştir. Sunum notları ve fotoğraflar sunulmuştur.
  Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi 4. İdari Dava Dairesi Başkanı Sayın Yıldırım KILIÇKIRAN'ın Mesleki Uyum Seminerleri kapsamında İYUK Genel uygulamalar, Kanun Yolları ve Karar Gereklerinin yerine getirilmesi konulu sunumu gerçekleştirilmiştir. Sunum notları ve fotoğraflar sunulmuştur.
  Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi 1. Vergi Dava Dairesi Başkanı Sayın Mahir DENİZ'in Mesleki Uyum Seminerleri kapsamında ÖTV ve Gelir vergisi konulu sunumu gerçekleştirilmiştir. Sunum notları ve fotoğraflar sunulmuştur.
  Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR'ın konuşmacı olarak katıldığı Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulunun meslek etiği kodlarının belirlenmesine ilişkin geniş paydaşlı yürüttüğü proje kapsamındaki farkındalığı arttırmak gayesiyle, daire başkanlarımız, mahkeme başkanlarımız ve mahkememiz üyelerinin katılımı ile "Hakimler İçin Yargı Etiği" konulu sunum gerçekleştirilmiştir.
  Mahkememizde 13/04/2016 günü Gaziantep Büyükşehir Belediye İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri nezaretinde yangın eğitimi ve tatbikatı yapıldı
  Adres

  Kayaönü Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:5 Posta Kodu 27090 /GAZİANTEP

  Telefon

  0342 230 89 34

  0342 230 57 76

  E-Posta

  gaziantepbimisaretadalet.gov.tr