Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  ETKİNLİKLERİMİZ

  Gaziantep İli Şahinbey İlçe Belediye Başkanı Sayın Mehmet TAHMAZOĞLU'nun 16/07/2021 tarihinde mahkemimizi ziyaret ederek Başkanımız Sayın Mehmet Metin KAHRAMAN'a yeni görevinde başarı dileklerinde bulundu.
  Gazi  ve Şehit  olan kardeşlerimize  Sayın Cumhurbaşkanımızın tevcihleriyle verilen Devlet Övünç Madalya ve Beratlarını takdimi için düzenlenen tören
  Adalet Bakan Yardımcısı Sayın Şaban YILMAZ'ın mahkememizi ziyaretleri
  İdari yargi etkinliğinin güçlendirilmesi Danıştay kapasitesinin genişletilmesi projesi kapsamında Sayın Alexandra Khoudokormoff’u mahkememiz ziyaretleri.
  Diyarbakır İdare ve Vergi Mahkemesi Başkanları ve Üyeleri Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR'ı ziyaret ettiler.
  Hatay İdare ve Vergi Mahkemesi Başkanları, Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR'ı ziyaret ettiler.
  Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR ve beraberindeki heyetin 31 Ekim – 3 Kasım tarihleri arasındaki ziyaretleri
  Adalet Bakan Yardımcısı Sayın Uğurhan KUŞ mahkememizi ziyaretleri
  Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR ile Gaziantep 2. İdari Dava Dairesi Başkanı Sayın Haci GÖÇER 30 Eylül 2019 tarihli Kahramanmaraş İdare ve Vergi Mahkemesi ziyaretleri
  Şanlıurfa 1 İdare Mahkemesi Başkanı Sayın Ali HÜKÜM, Şanlıurfa 2 İdare Mahkemesi Başkanı Sayın Abdullah GÖKÇE, Şanlıurfa Vergi Mahkemesi Başkanı Sayın Eşref BAŞESGİOĞLU ve Şanlıurfa İdare ve Vergi Mahkemesinde Görevli Üyelerimiz ile Malatya İdare Mahkemesi Başkanı Sayın Ali DORU, Malatya Vergi Mahkemesi Başkanı Sayın Adnan KARAMAN 27.09.2019 tarihinde Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR'ı makamında ziyaret ettiler.
  Adalet Bakanı Sayın Abdülhamit GÜL, Hâkimler ve Savcılar Kurulu 1. Daire Başkanı Sayın Halil KOÇ ve Bakan Yardımcısı Sayın Cengiz ÖNER, Bakan Yardımcısı Sayın Zekeriya BİRKAN ile beraberindeki heyetin ziyaretleri
  Kahramanmaraş İdare Mahkemesi Başkanı Sayın Emin ÖZTÜRK , İdare Mahkemesi Üyesi Sayın Muhammed Raşit KARARMAZ ile Kahramanmaraş Vergi Mahkemesi Başkanı Sayın Gökhan BALABAN , Vergi Mahkemesi Üyesi Sayın Haşim GÜLTEKİN ve Vergi Mahkemesi Üyesi Sayın Onur Burak PİLATİN 20.06.2019 tarihinde Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR'ı makamında ziyaret ettiler.
  Ataması gerçekleştirilen Hakimlerimiz İçin Veda Yemeği.
  23 Nisan Etkinlikleri Kapsamında İlköğretim Öğrencileri Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR´ı Makamında Ziyaret Ettiler.
  Gaziantep Bölge İdare Mahkemesinde Görevde 25 Yılını tamamlayan 5 personel ile ilk atamaları yapılarak yeni göreve başlayan 19 personele tebrik ve teşekkür belgesi verildi.
  Strateji Geliştirme Başkanı Sayın Ertuğrul ÇEKİN, Viyana Adalet Müşaviri Sayın Süleyman ÖZAR ve Mevzuat Genel Müdür Yardımcısı Ali Murat NAS'ın mahkememiz başkanı Sayın Yüksel NAVDAR'ı ziyaretleri
  Yargı hizmetlerinin adil, hızlı, etkin ve verimli şekilde yürütülmesinde 2018 yılında göstermiş oldukları gayretli ve özverili çalışmalarıyla farkındalık yaratan 8 personelimizi onurlandırmak ve diğer personele de duyarlılık yaratmak ve moral motivasyonlarının yükseltilmesi amacıyla düzenlenen törenle verilen teşekkür plaketleri nedeniyle mahkememiz basında yer almıştır
  Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR'ın, 12.02.2019 tarihli mülhakatımız Malatya İdare ve Vergi Mahkemeleri ziyaretleri
  Yargıtay 17. Ceza Dairesi Üyesi Sayın Mustafa EROL ile Gaziantep Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Sayın Yusuf KAYA ve Gaziantep Bölge Adliye Mahkemesi Başsavcısı Sayın Mustafa YALÇIN 23.01.2019 tarihinde Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR'ı makamında ziyaret ettiler.
  Hatay 1. İdare Mahkemesi Başkanı Sayın Songül MEYDAN ÖZDOĞAN ile Hatay 2. İdare Mahkemesi Başkanı Sayın Adil KOÇ, 23.10.2019 tarihinde Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR'ı makamında ziyaret ettiler
  Gaziantep Valisi Sayın Davut GÜL , Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR'ı makamında ziyaret etti.
  Hâkimler ve Savcılar Kurulu kararıyla birinci sınıfa ayrılan hâkimlere, plaket takdim töreni düzenlendi.
  Emekliye ayrılan Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi 1. İdari Dava Dairesi Üyesi Sayın Gürol UÇANKALE ile İstanbul Bölge İdare Mahkemesi'ne atanan Sayın Osman ALA'ya veda yemeği
  Gaziantep Valiliği görevine atanan Sayın Davut GÜL´e nezaket ziyareti
  Gaziantep Valisi Sayın Ali YERLİKAYA, mahkememize veda ziyaretinde bulundu.
  5. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Şefik ATAK, 17.10.2018 tarihinde Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR'ı makamında ziyaret etti.
  Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi ilk derece mülhakat mahkemeleri Başkanlarının, Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR'ı makamında ziyaretleri
  Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanı Sayın Abdülhamit GÜL'ün , yurtiçi gezi programında Mahkemelerimizi Ziyaretleri
  Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Sayın Yüksel NAVDAR: "Bir damla kan, bin damla umut" dedi.Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi, 13 Eylül 2018 tarihinde Kızılay işbirliği ile kan bağışı kampanyasını gerçekleştirdi.
  Ataması gerçekleştirilen Hakimlerimiz İçin Veda Yemeği
  03 Eylül 2018 Adli Yıl Açılış Töreni Yapıldı
  Eğitim Daire Başkanı Sayın İbrahim ŞAHİN, Tetkik Hakim Sayın Yusuf ÖNÇIRAK, Şube Müdürü Sayın Fatih ERKAN ile Pedagog Sayın Ümit EK 23.05.2018 tarihinde Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR'ı makamında ziyaret ettiler
  Bölge İdare Mahkemesi Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR, emekliye ayrılan mahkememiz personeli Sayın Selahattin YILMAZ'a düzenlenen törenle başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederek emeklilik hayatında sağlık ve mutluluk dilekleriyle plaket verdi.
  Hatay 1. İdare Mahkemesi Başkanı Sayın Songül MEYDAN ÖZDOĞAN ile Hatay 2. İdare Mahkemesi Başkanı Sayın Adil KOÇ, 04.05.2018 tarihinde Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR'ı makamında ziyaret ettiler
  Adıyaman Valisi Sayın Nurullah Naci KALKANCI, Kilis Valisi Sayın Mehmet TEKİNARSLAN, Adıyaman Belediye Başkanı Sayın Hüsrev KUTLU, Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR'ı makamında ziyaret etti.
  Ankara Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Sayın Esat TOKLU, Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR'ı makamında ziyaret etti.
  19.03.2018 tarihinde Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR ve 1.Vergi Dava Dairesi Başkanı Sayın Mahir DENİZ'in ziyaretlerinde Hatay Valisi Sayın Erdal ATA,Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Ahmet TEKNE ,Hatay Adalet Komisyonu Başkanı Turan ORAL, Hatay İdare mahkemekesi Başkanı Sayın Songül MEYDAN ÖZDOĞAN, Hatay Vergi Mahkemesi Başkanı Sayın Ufuk SUNAOĞLU ve Hakimlerimizle biraraya geldiler.
  16.02.2018 tarihinde Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR ve 2.İdari Dava Dairesi Başkanı Sayın Haci GÖÇER'in ziyaretlerinde Adıyaman Valisi Sayın Nurullah Naci KALKANCI,Adıyaman Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Fatih KARABACAK Adıyaman Adalet Komisyonu Başkanı Başkanı Sayın Mehmet YENER, Adıyaman İdare mahkemekesi Başkanı Sayın Alper ERGÜDER ve Hakimlerimizle biraraya geldiler.
  Uygulama sınavında üstün başarı göstermeleri nedeniyle Adalet Bakanlığı Eğitim Daire Başkanlığının takdirlerine uygun görülen personelimize teşekkür belgeleri törenle verildi.
  Gaziantep’e Gazilik Unvanı Verilişinin 97. Yıl Dönümü Törenle Kutlandı
  Yargı hizmetlerinin adil, hızlı, etkin ve verimli şekilde yürütülmesinde 2017 yılında göstermiş oldukları gayretli ve özverili çalışmalarıyla farkındalık yaratan 7 personelimizi onurlandırmak ve diğer personele de duyarlılık yaratmak ve moral motivasyonlarının yükseltilmesi amacıyla düzenlenen törenle verilen teşekkür plaketleri nedeniyle mahkememiz basında yer almıştır
  Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Sayın Yüksel NAVDAR: "Kan bağışı, can bağışı" dedi.Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi, 7 Şubat 2018 tarihinde Kızılay işbirliği ile kan bağışı kampanyasını gerçekleştirdi.
  Mardin 2 İdare Mahkemesi Başkanı Sayın DAVUT TAŞGIT ve Hakimlerimizden Sayın Nadide Derya SATIR, Sayın Yasemin AYDIN, Sayın Muhammed KIZILTOPRAK, Sayın Fırat KELEŞ, Sayın Alim GÜNAYDIN ve Sayın Safa BAŞAR Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR’ı ziyaret ettiler.
  Adıyaman İdare Mahkemesi Başkanı Sayın Alper ERGÜDER ve Hakimlerimizden Sayın Erkan BEZGİN, Sayın Abdullah AVCİL, Sayın Hüseyin ATAK ve Sayın Hakan SÖGÜTLÜ Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR’ı ziyaret ettiler.
  Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR, Daire Başkanlarımız ve Mahkememiz Başkan ve Hakimleri tarafından, Gaziantep merkez ve mülhakat mahkememizde görev yapan birinci sınıfa ayrılan başkan ve hakimlerine, plaketleri düzenlenen törenle takdim edildi.
  Adalet Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığının yazıları gereğince komisyonumuz Gaziantep Merkezinde görev yapan personelimize yapılan klavye uygulama sınav heyecanını, yarışma heyecanına çevirdik. Dereceye giren personelimize başarı belgesi ve plaketleri verildi.
  Bu toprakları bize vatan yapan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanı uğruna canlarını feda eden tüm aziz şehitlerimizi minnet ve saygıyla anar, Allah'tan rahmet dilerim. Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.
  Yargıtay 1.Başkanı Sayın İsmail Rüştü CİRİT, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Mehmet AKARCA, Türkiye Adalet Akademisi Başkanı Sayın Yılmaz AKÇİL, Yargıtay Genel Sekreteri Sayın Yusuf Ziyaattin CENİK ve Türkiye Adalet Akademisi Başkan Yardımcısı Sayın Mahmut AYGÜN'ün Mahkememizi ziyaretleriyle bizleri onurlandırdılar.
  Şanlıurfa 2. İdare Mahkemesi Başkanı Sayın Tamer TAŞPINAR ve Hakimlerizden Sayın Ülkü ÇARDAKÇI, Sayın Fatih YANMAZ, Sayın Cahit ÇETİNSAĞ, Sayın Gökhan SOLMAZ, Sayın Hüseyin ERGEN ve Sayın Hilal ÖCAL,Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR'ı ziyaret ettiler.
  Kahramanmaraş İdare Mahkemesi Başkanı Sayın Emin ÖZTÜRK ve Kahramanmaraş Vergi Mahkemesi Başkanı Sayın Gökhan BALABAN ile Şanlıurfa Vergi Mahkemesi Başkanı Sayın Ersin ERYILMAZ ve Hakimlerimiz, Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR'ı ziyaret ettiler.
  5. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Sayın Ali EKİYOR'un Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR'ı iade ziyaretinde bulundular.
  2017- 2018 Adli Yıl Açılış Töreni Yapıldı.
  Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanı Sayın Abdülhamit GÜL, Bakanlık görevini devir aldıktan sonra ilk yurtiçi gezi programında Gaziantep Adliyesi Ziyaretleri
  Ataması gerçekleştirilen Başkan ve Hakimlerimiz İçin Veda Yemeği
  İstinaf mahkemelerinin faaliyete geçmesi nedeniyle yapılan ziyarette, Danıştay Başkanı Sayın Zerrin GÜNGÖR ve beraberindeki heyet, uygulama ve işleyişe ilişkin değerli görüş ve önerilerini başkan ve üyelerimize aktararak karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.
  Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi Başkanlar Kurulu Başkanı Sayın Yüksel NAVDAR, Başkanlar Kurulu Üyeleri Sayın Yıldırım KILIÇKIRAN, Sayın Mehmet Fatih ERCİYAS, Sayın Mustafa ARIK, Sayın Mahir DENİZ ve Sayın Haci GÖÇER'in katılımlarıyla 11.04.2017 tarihinde toplandı.
  Şanlıurfa Vergi Mahkemesi Başkan ve Hakimlerimizin Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR'ı ziyaret ettiler
  Türkiye Adalet Akademisi Başkanı Sayın Yılmaz AKÇİL ve Başkan Yardımcısı Sayın Rifat İNANÇ'ın Mahkememiz Ziyaretleriyle onurlandırdılar.
  Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR tarafından Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi ve İlk Derece Mahkemesi Başkan ve Üyelerine 2016 Yılı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.
  Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR, Daire Başkanlarımız ve Mahkememiz Başkan ve Hakimleri tarafından, Gaziantep merkez ve mülhakat mahkememizde görev yapan birinci sınıfa ayrılan hakimlerine, ayrıca idari yargı hakimliği sınavında dereceye giren hakimlere plaketleri düzenlenen törenle takdim edildi
  04.01.2017 tarihli Gaziantep BİM Başkanlar Kurulu Toplantısı
  Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR ve Vergi Mahkemesi Başkanı Sayın Beyhan TİRYAKİ'nin Elazığ İdare Mahkemelerini ziyaretinde Sayın Başkan ve Hakimlerimizle biraraya geldiler.
  Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi ve Gaziantep ilk derece mahkemeleri Başkan ve Hakimleri Tanışma Toplantısı
  Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR,1. İdare Mahkemesi Başkanı Sayın Abdullah KAHRAMAN , 2. İdare Mahkemesi Başkanı Sayın Mehmet Emin SEVİMLİ ve 2.Vergi Mahkemesi Başkanı Sayın Mahir DENİZ ile mülhakatımız Kahramanmaraş İdare ve Vergi Mahkemesi ile Kahramanmaraş Adliyesi ziyaretleri
  Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR, Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi Üyelerinden Hakim Sayın Orhan GÜLLÜ'nün 1. Sınıfa ayrılmaları nedeniyle düzenlenen tören ile plaketlerini verdi.
  Adalet Bakanı Yardımcısı Sayın Bilal UÇAR, Adalet Bakanlığı Müsteşarı Sayın Kenan İPEK ve Adalet Bakanı Müsteşar Yardımcısı Sayın Mustafa EROL’un Mahkemelerimizi ziyaretleri
  Başkanımız Sayın Yüksel NAVDAR, 23 Nisan Etkinlikleri Kapsamında İlköğretim öğrencilerinin makamında ağırladı
  Adres

  Kayaönü Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:5 Posta Kodu 27090 /GAZİANTEP

  Telefon

  0342 230 89 34

  0342 230 57 76

  E-Posta

  gaziantepbimisaretadalet.gov.tr